Dzisiaj, tj. 12 października 2011 r. o godzinie 1100 na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie  plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”. Konkurs ten był elementem akcji „Widoczni z EPA Wind”,  organizatorem – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pielgrzymce.

Do naszej szkoły przybyli przedstawiciele policji, straży pożarnej i organizatorzy konkursu. Przed wręczeniem nagród najlepszym odbyły się pogadanki na temat bezpiecznego poruszania się po drogach oraz zachowania się podczas zauważenia pożaru. Uczniowie chętnie popisywali się znajomością zasad zachowania się na drodze oraz znajomością numerów alarmowych.

Wśród pytań skierowanych do mundurowych nie mogło zabraknąć tego, co przykuło wzrok nie tylko najmłodszych – pytania o pistolet oraz rodzaj gazu przy pasie Pana Dzielnicowego.

Na zakończenie odbyło się wręczenie nagród, a wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali odblaskowe gadżety EPA

Kategorie: Bez kategorii