Edukacja z wojskiem
9 czerwca uczniowie klas 6–8 uczestniczyli w zajęciach w ramach programu „Edukacja z wojskiem”, realizowanego wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Obrony Narodowej. Program ma na celu kształtowanie postaw odpowiedzialności, rozwijanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa oraz przygotowanie młodzieży do właściwego reagowania w sytuacjach kryzysowych. Zajęcia prowadzili żołnierze Wojska Polskiego, Dowiedz się więcej







