„ To małe rzeczy dla nas, a wielkie dla mniejszych.

Dobre serce oraz chęć niesienia pomocy słabszym sprawia, że świat  zmienia się na lepszy ”. 

Przed Bożym Narodzeniem zakończyła się w naszej szkole świąteczna akcja pomocy bezdomnym psom przebywającym w przytulisku.

Ze sprzedaży kubków ,ręcznie malowanych przez naszych uczniów ,stroików oraz dobrowolnych wpłat uzbieraliśmy kwotę 871 zł 44 gr. Z pieniędzy tych zostały zakupione potrzebne do pielęgnacji zwierząt oraz wysokiej jakości karma weterynaryjna ( wcześniej zostało złożone zapotrzebowanie od pracowników przytuliska). Faktury potwierdzające zakup są do wglądu u pani Lucjany Sarny.

Składamy serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły, którzy z dobrego serca przyłączyli się do naszej akcji.

Pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za to , że pamiętaliście o zwierzakach potrzebujących pomocy, dla których los był mniej łaskawy.

Szczególnie dziękujemy panu TOMASZOWI JANIKOWI za zakup kubków oraz pisaków do ich pomalowania, oraz rodzicom, którzy także dołożyli pieniążki do zakupu pisaków.

Drodzy Rodzice,

dziękujemy za to, iż tak wspaniale przekazujecie swoim dzieciom bardzo cenne wartości, takie jak szlachetność, dobroć, współczucie względem słabszych istot, którymi są często porzucone zwierzęta.

                                                                                      Koordynatorki akcji                                                                                                                                          Lucjana Sarna
                                                                                                       Edyta Gontarek

Kategorie: L.Sarna