Niestety wrócić do naszych tradycyjnych zawodów na razie nie możemy, chcemy więc znaleźć alternatywę dla nich. Zrobiło się cieplej i tym samym stworzyła się przestrzeń do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Namawiamy więc do udziału w sportowym  wyzwania, które nazwaliśmy „Dolnośląski Powerman Sport Duathlon”.

Szczegółowy Regulamin

„Dolnośląski” – bo uczestnikami będą wszyscy chętni dolnośląscy uczniowie, bo patronat nad wyzwaniem ma Samorząd Województwa Dolnośląskiego, bo przy jego realizacji wspierać nas będą dwie wspaniałe dolnośląskie firmy: hurtownia sprzętu sportowego Powerman Sport oraz Datasport – znany współorganizator wielu zawodów lekkoatletycznych i nie tylko. 

Uczestnicy wyzwania będą mieli za zadanie w okresie 4.05. – 15.06.2021 r. przebiec i przejechać na rowerze określony dystans – szczegóły w załączonym regulaminie.

Dzięki współpracy z firmą Datasport uczestnicy będą mogli na bieżąco śledzić wyniki: swoje i swoich kolegów, a na zakończenie poznać klasyfikację indywidualną oraz klasyfikację drużynową: klas i szkół.

Dzięki naszemu Patronowi oraz firmie Powerman Sport będziemy mogli i za wyniki indywidulane i drużynowe przekazać nagrody w postaci sprzętu sportowego.

Dzięki udziałowi w „Dolnośląskim Powerman Sport Duathlonie”, mamy nadzieję, zaktywizujemy młodych Dolnoślązaków i namówimy ich do realizacji 60 minut ruchu dziennie – codziennie.

Nauczyciele ! Użyjcie swojego daru przekonywania i namówcie swoich uczniów do udziału w wyzwaniu.

A Wy uczniowie dolnośląskich szkół! już od dzisiaj możecie rejestrować się w bezpłatnej aplikacji Datasport i poznać ją. A od 4 maja rozpoczynamy wyzwanie.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom Dolnośląskiego Powerman Sport Duathlonu.

Zwróćcie im uwagę na dodatkowy konkurs fotograficzno-filmowy. Warto wygrać nagrody, a nic tak nie namawia do podjęcia nowych wyzwań jak „obrazkowy” przykład od rówieśników

Kategorie: L.Sarna