Ruszyła II już edycja projektu ” Umiem pływać. 22 września br., kolejna grupa uczniów klas I-III naszej szkoły ruszyła na basen „Orka „ w Bolesławcu, by zdobywać umiejętności pływackie. Poza nauką pływania, pod czujnym okiem instruktora, dzieciaki spędzają w wodzie miło czas na radosnych zabawach. Sprawia to im naprawdę sporo frajdy, co widać na foto relacji.
Pogromcy fake newsów
W dniu 28 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Wł. Puchalskiego w Proboszczowie odbyło się interesujące spotkanie autorskie z pisarzem Krzysztofem Koziołkiem pod hasłem „Pogromcy fake newsów”. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach akcji Tydzień Bibliotek i Dowiedz się więcej



