13 lutego o godz. 9.00 na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się kolejne spotkanie z muzykami w ramach cyklicznych koncertów edukacyjnych Lubuskiego Biura Koncertowego z Zielonej Góry.
Tematem przewodnim były „Podróże Guliwera , czyli w krainie olbrzymów i liliputów”.
Podczas koncertu uczniowie usłyszeli między innymi jak brzmią
najmniejszy i największy instrument dęty, czyli flet piccolo i tuba
Pogromcy fake newsów
W dniu 28 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Wł. Puchalskiego w Proboszczowie odbyło się interesujące spotkanie autorskie z pisarzem Krzysztofem Koziołkiem pod hasłem „Pogromcy fake newsów”. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach akcji Tydzień Bibliotek i Dowiedz się więcej



0 komentarzy