14 grudnia 2012 r.nie był zwykłym dniem nauki w naszej szkole. Nie uczyliśmy się j.polskiego, matematyki czy przyrody. Nawet na wf nie mieliśmy szans. Uczestniczyliśmy natomiast w świątecznych warsztatach i próbowaliśmy swoich sił w różnych czynnościach związanych z przygotowaniem świąt Bożego Narodzenia. W odróżnieniu od warsztatów z poprzedniego roku szkolnego, gdzie lepiliśmy pierogi i uszka, dekorowaliśmy bombki, tegoroczne warsztaty polegały głównie na dekorowaniu choinek, robieniu stroików, ozdób choinkowych…

 

 

 

 Jednym z zadań było wykonanie najdłuższego łańcucha, który ozdobi wnętrze naszej szkoły.

 Jednym z gości był oczekiwany od dawna św. Mikołaj, który przyniósł wszystkim grzecznym dzieciom prezenty.

 

zapraszamy do GALERII – ponad sto zdjęć

Kategorie: Bez kategorii

0 komentarzy

Dodaj komentarz