Dnia 18 kwietnia br. odbył się kolejny koncert z cyklu „W KRAINIE PANI MUZYKI”.
Artyści Lubuskiego Biura Koncertowego opowiadali wierszem i muzyką
o przygodach Pana Kleksa oraz uczniów jego akademii,
wykorzystując oczywiście wiersze Jana Brzechwy
(„Kaczka- dziwaczka”, „Leń”, „Kwoka”, „Na wyspach Bergamutach”).
Dzieci spontanicznie reagowały na występ artystów, klaszcząc i wspólnie śpiewając.
Pogromcy fake newsów
W dniu 28 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Wł. Puchalskiego w Proboszczowie odbyło się interesujące spotkanie autorskie z pisarzem Krzysztofem Koziołkiem pod hasłem „Pogromcy fake newsów”. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach akcji Tydzień Bibliotek i Dowiedz się więcej



0 komentarzy