Po licznych dyskusjach, planach i propozycjach przyszedł wreszcie czas na przedstawienie naszego projektu pozostałym uczniom. 3 października wywiesiliśmy na ścianie korytarza naszej części szkoły informacje na temat zadań,  jakie będą wykonywane w tym projekcie. Powiesiliśmy regulaminy konkursów, które będą realizowane przez cały rok szkolny.

2

Głównymi realizatorami projektu jest klasa V, ale niektóre zadania są przeznaczone dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Chcemy również nawiązać współpracę z mieszkańcami naszej wsi, władzami gminy i powiatu. Współpraca z myśliwymi i leśnikami jest oczywiście  wpisana w nasz projekt.

 1

Mamy nadzieję, że wszystkie zaplanowane działania uda nam się zrealizować. Może w trakcie realizacji wpadną nam do głowy jakieś nowe pomysły, kto wie?


0 komentarzy

Dodaj komentarz