Uczniowie klasy IV-VI naszej szkoły 10 czerwca uczestniczyli w finale
XV Powiatowego Konkursu Zbierania Puszek Aluminiowych.

Szkoła zajęła II miejsce w powiecie.

1
Wśród naszych uczniów znalazł się zwycięzca.
Marcin Rogalski zajął I miejsce w powiecie i w nagrodę otrzymał między innymi tablet.

 2

Gratulujemy pracowitości.
Korzystając z pobytu w Złotoryi, po rozdaniu nagród i obejrzeniu filmu, który jest również formą nagrody za segregowanie śmieci, udaliśmy się do Nadleśnictwa w Złotoryi na ciekawe zajęcia edukacyjne .

 3
W sali edukacyjnej mogliśmy obejrzeć ptaki zakładające gniazdo w specjalnie przygotowanych budkach lęgowych. Sam moment wylęgania się piskląt jak również opiekę rodziców i start w dorosłe życie, które u ptaków następuje bardzo szybko.

 4

Mogliśmy obserwować zakładanie gniazda przez sikorkę w czasie rzeczywistym, jak również posłuchać śpiewu ptaków.

 5

Zajęcia bardzo nam się podobały, wrócimy tu jeszcze we wrześniu. Dziękujemy.


0 komentarzy

Dodaj komentarz