14.10.2014 r. w naszej szkole był dniem bardzo uroczystym. O godzinie 900 rozpoczął się na sali gimnastycznej apel z okazji Dnia Przedszkolaka, Pasowania 1 Klasy oraz święta Komisji Edukacji Narodowej. W obecności uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości najmłodsi, czyli przedszkolaki prezentowały swoje zdolności, popisywały się swoją sprawności fizyczną, przechodziły testy przygotowane im przez starszych kolegów.
Po przedszkolakach na scenę wkroczyli pierwszoklasiści, których Samorząd Uczniowski „sprawdzał”, czy nadają się na uczniów naszej szkoły. Wszyscy pozytywnie zaliczyli testy i Pani Dyrektor mogła z czystym sumieniem przystąpić do uroczystego pasowania.
Po prezentacjach uczniów przyszedł czas na życzenia i kwiaty dla pracowników naszej szkoły.
Na zakończenie apelu był czas dla fotoreporterów, którzy chętnie skorzystali z okazji, aby uwiecznić na fotografii tę wiekopomną chwilę.

IMG_8642

IMG_8685

IMG_8741

IMG_8791

IMG_8809

IMG_8848

IMG_8855

IMG_8870

zapraszamy do GALERII


0 komentarzy

Dodaj komentarz