30 marca 2015 r. odbędzie się w sali polonistycznej spotkanie organizacyjne Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego. Jeżeli jesteś uczniem lub uczennicą klas 4 – 6, lubisz czytać, chcesz się podzielić wrażeniami z lektury, pragniesz podyskutować, spotkać się z innymi ciekawymi świata i dysponujesz czasem w poniedziałki między 13.40 a 14. 25 – koniecznie przyjdź i zapisz się do Klubu i razem ze mną wyrusz w drogę ku nowej przygodzie.
Pogromcy fake newsów
W dniu 28 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Wł. Puchalskiego w Proboszczowie odbyło się interesujące spotkanie autorskie z pisarzem Krzysztofem Koziołkiem pod hasłem „Pogromcy fake newsów”. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach akcji Tydzień Bibliotek i Dowiedz się więcej
0 komentarzy