Sprawdzian szóstoklasistów

W dniu dzisiejszym szóstoklasiści z naszej szkoły przystąpili do pierwszego ważnego egzaminu w życiu – sprawdzianu podsumowującego naukę w szkole podstawowej. Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zmagali się nie tylko z j.polskim i matematyką, ale również z j.niemieckim. Pierwsze wrażenia naszych uczniów po sprawdzianie: łatwy, trudny, taki sobie. Trzymamy kciuki za wyniki!!!

 

 

.

IMG_0001przed sprawdzianem

IMG_0003przed wejściem na salę

IMG_0005losujemy  miejsca

IMG_0006na sali

IMG_0007na sali

IMG_0008ostatnie wskazówki

IMG_0002po sprawdzianie

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>