Nasza Szkoła Chroni Ptaki

Od 2014 roku nasza szkoła bierze udział w projekcie pt. „Nasza szkoła chroni ptaki”.  Mamy na swym koncie dokarmianie ptaków zimą, liczenie ptaków z LOP- em, obserwację, malowanie, opisywanie i układanie wierszy o ptakach. Widać ptakom bardzo się spodobało nasze zainteresowanie nimi, bo na naszym szkolnym podwórku w świerku uwiła sobie gniazdko gołębica sierpówka. Aby jej nie straszyć obserwujemy ją z daleka. Nie przeszkadza jej ani hałas uczniów, ani ruch na podwórku.  Raz pozwoliła nam sfotografować siebie i swoje potomstwo. Może uda nam się jeszcze przed opuszczeniem gniazda uwiecznić młode gołąbki?

IMG_7557

IMG_7560

IMG_7561

 

Tags:  

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>