– Ach, co to był za bal !

Tak można by powiedzieć o imprezie zorganizowane w naszej szkole na zakończenie karnawału.14 lutego w pięknie udekorowanej balonami i kolorowymi światełkami auli szkolnej zaroiło się  pomysłowo przebranych postaci. Były księżniczki, śnieżynki, motylki, murzynki, czarnoksiężnicy, policjanci i…oj długo należało by jeszcze wymieniać. Całe to bajecznie kolorowe,  roześmiane towarzystwo ruszyło w tany przy skocznej muzyce. Jedni tańczyli w parach, inni woleli kółeczko.

Tańce przerywały cieszące się dużym zainteresowaniem ciekawe konkursy przygotowane i prowadzone przez jedną z naszych Mam. Rodzice zadbali też o inne atrakcje  wieczoru – w specjalnym” salonie kosmetycznym” powstawały artystyczne malowidła na buziach dzieciaków , a u „fryzjera” wyczarowywano bombowe, kolorowe, brokatowe uczesania. Czynny był też bufet serwujący coś dla opadającego z sił ciała.

 

img_0721

Jako że zabawa odbywała się w Dniu Zakochanych, nie mogło zabraknąć podczas niej elementów walentynkowych . Każdy uczestnik zabawy dostał słodkiego lizaka, a „wybrańcy” –  kartkę z poczty walentynkowej z ciepłymi życzeniami.

 

img_0748

Było miło, było fajnie, było super!!!

Jeden minus -…dzieci mówią, że…. za krótko.

PS. Wybraliśmy oczywiście króla i królową balu, którzy w ślicznych koronach odtańczyli swój majestatyczny, królewski taniec.

 

img_0771

 

zapraszamy do GALERII  (po więcej zdjęć)

 

Kategorie: Bez kategorii

0 komentarzy

Dodaj komentarz