🇩🇪 Dzień Języka Niemieckiego w naszej szkole!
3 czerwca 2026 roku w naszej szkole odbył się Dzień Języka Niemieckiego, zorganizowany przez nauczycielkę języka niemieckiego, panią Agnieszkę Dudek-Fedorowicz. Podczas trzech godzin lekcyjnych uczniowie klas IV–VIII uczestniczyli w różnorodnych grach i konkurencjach językowych, pracując w zespołach. Zadania polegały m.in. na losowaniu pytań oraz wspólnym opracowywaniu poprawnych odpowiedzi lub wykonywaniu Dowiedz się więcej




